Star Fan
Sitemize Hoşgeldin...
Lütfen Üye ol eğer üyeyim diyorsan Giriş Yap..
Sitemiz zamanla gelişecektir.Lütfen sana her zaman yerimiz var.

Mine & Derman & KumsaL
Star Fan
Sitemize Hoşgeldin...
Lütfen Üye ol eğer üyeyim diyorsan Giriş Yap..
Sitemiz zamanla gelişecektir.Lütfen sana her zaman yerimiz var.

Mine & Derman & KumsaL
Star Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Fan

Starları sevenler burda olun

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Derdim Var

4 posters
YazarMesaj
Demo
Admin
Admin
Demo

Derdim Var Empty
MesajKonu: Derdim Var   Derdim Var Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 12:51 am

Derdi olanlar buraya yazsın.Falcılarımızda size yardımcı olsun Kristal falcımızdır.
Kris söle bakalım.
Ben bir kıza aşığım ama o bana aşıkmı bilmiyorum ve cesaret edip söyleyemiyorum.Arkadaş olarak takılıp duruyoruz. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ondanda kopamıyorum.Yardım et [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ro§é
Admin
Admin
Ro§é

Derdim Var Empty
MesajKonu: Geri: Derdim Var   Derdim Var Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:51 pm

Buraya o girmez Anna dimi? [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bence git karşısına açık açık söyle.Değilsede onu seni seven kızlardan biriyle kıskandır.Aranızı yaparım olmadı ben.(Taa isviçreden Hollandada aranızı yapıcam [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ÇÇok beklersin fln şaka şaka)
Tubish
Yeni Üye
Yeni Üye
Tubish

Derdim Var Empty
MesajKonu: Geri: Derdim Var   Derdim Var Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 5:16 pm

Bir ruya gordum arkadaslar/
lutfen cok korkdum
Bakin
ben surekli bir tepe gordum hatta ordayim/
surekli asagiya inmek icin birseyler var/biri beni cagiriyor/
seni cok sevdigin biri seni bekliyor diyor/
Asagi indikce bitane daha alcaklik cikiyor/5 kat indikten sonra
Bir gol gordum cikis yolu yokdu karsisi yemyesil ciceklerle dolu bir orman vardi/Fakat gecmem imkanasizdi oraya/Ama bir anda orda buldum kendimi ve karsima bir adam gecdi babamdi o (Babam 5 sene önce mefat etti (:))
Gel kizim dedi.Tam ona sarılıktam ki uyandım.Nasıl oluyor bu?Yani ne demek oluyor?
Ro§é
Admin
Admin
Ro§é

Derdim Var Empty
MesajKonu: Geri: Derdim Var   Derdim Var Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 6:21 pm

Canım benim bence şöyle bişi.O sevdiğin seni çok seviyor ama bişi engel oluyor.Oda sana kızına kavuşmak isiyor o çağırıyordur hatta.Fakat engeller var aşamayaağı engeller.
Ama sen sakın korkma.Bundan bişi olmaz bence bu rüyayı kaç kere gördün tavsiye ederim eğer 3 den fazla gördüysen pskoloğa gitmeni şiddetle tavsiye ederim.Bu ciddi bir durum.
SemPª
Yeni Üye
Yeni Üye
SemPª

Derdim Var Empty
MesajKonu: Geri: Derdim Var   Derdim Var Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 12:15 am

Geceleri mutlaka yorganımı başımın sonuna kadar kapatırım.Ayaklarım açık başım kapalı oluyor.Nasıl düzelebilir?
http://www.elul.gen.tr

Derdim Var
1 sayfadaki 1 sayfası