Star Fan
Sitemize Hoşgeldin...
Lütfen Üye ol eğer üyeyim diyorsan Giriş Yap..
Sitemiz zamanla gelişecektir.Lütfen sana her zaman yerimiz var.

Mine & Derman & KumsaL
Star Fan
Sitemize Hoşgeldin...
Lütfen Üye ol eğer üyeyim diyorsan Giriş Yap..
Sitemiz zamanla gelişecektir.Lütfen sana her zaman yerimiz var.

Mine & Derman & KumsaL
Star Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Fan

Starları sevenler burda olun

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Melek Giysi Dükkanı

3 posters
YazarMesaj
Ro§é
Admin
Admin
Ro§é

Melek Giysi Dükkanı Empty
MesajKonu: Melek Giysi Dükkanı   Melek Giysi Dükkanı Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 3:00 am

Pırıltılı Göze Batmayan Şık Hemde Mükemmel bir elbise seçmek istersen tarifi burada

Melek Giysi Dükkanı A1yi5Ne kadar harika bir elbise değil mi?Göze batmayan harika etrafa ışık saçan şık abiyeb bir elbise.Hemde balon etek olarak.Sırf Gece Elbisesi olarak kullanma zoundada değilsin Hemde Sadece 13 tşk

Melek Giysi Dükkanı Img-thing? Harika Şık bir elbise.Sırf gece giyilir ama müthiş.Herkez sana bakıcak.Sana hayran kalıp seni izleyeyip duracaklar.Gece'nin yıldızı sen olaacksın hemde sadece 20 tşk'e

Melek Giysi Dükkanı Img-thing? Müthiş bir elbise.Sana zaten mor çok yakışır.HEm göze batmassın hem herkez sana bakar.Mükemmel bir duygu değil mi 1000 insanın önünde fark edilmek.Üstelik o kadar insanın içinden sadece sana bakılması ve gecenin yıldızı senin olamn nası güzel bir duygu olurdu.Şansın hala var sadece 20 tşk'e

Bence bu mesajlık bu kadar yeter devamı gelecek.
Trué
Admin
Admin
Trué

MesajKonu: Geri: Melek Giysi Dükkanı   Melek Giysi Dükkanı Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 4:04 am

3.yü alıyorum repinide verdim canım.
https://starefsanesi.forum.st
Kumsal24
Azimli Üye
Azimli Üye
Kumsal24

MesajKonu: Geri: Melek Giysi Dükkanı   Melek Giysi Dükkanı Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 4:12 am

Bende ilkini alıyorum canım.tşk'ü nasıl vericem?
Ro§é
Admin
Admin
Ro§é

MesajKonu: Geri: Melek Giysi Dükkanı   Melek Giysi Dükkanı Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 4:41 pm

Kumsalcım Diğer admine öm at o bana verir o.

Melek Giysi Dükkanı
1 sayfadaki 1 sayfası